Valkiria.com.pl - Serwery Counter Strike 1.6/GO, Seriale Online, Download MuzykiSerial "The Witcher" by Netflix - czyli Wiedźmin na Netflixie !

[Obrazek: the-witcher-3-wild-hunt-logo-4k.jpg]


Pewnie, niektórzy już słyszeli że zapowiada się na rok 2020, ma być to serialowa adaptacja powieści Sapkowskiego.


“The witcher Geralt, a mutated monster hunter, struggles to find his place in a world where people often prove more wicked than beasts” 


Pierwszy sezon ma się składać z 8 odcinków a główną showrunnerką Lauren Schmidt Hissrich, która była scenarzystką do takich seriali jak Daredevil czy The Defenders. Nie zabraknie też polskiego akcentu gdyż udział w produkcji będzie brał również Tomasz Bagiński, który za wszelką cenę chce zadbać o zachowanie słowiańskiego ducha !

Ponadto wiemy jaki stosunek miał A. Sapkowski do gry, jak również podobnie do serialu ale koniec końców zostanie jako konsultant kreatywny Smile

Niedługo poznamy obsadę serialowego Wiedźmina, dotychczas fani zachodzą w głowę kto może grać głównego bohatera, jednak najwięcej głosów zbiera Mads Mikkelsen.
Jak Waszym zdaniem, jest to postać, której możemy się spodziewać na ekranie serialu ? 
Podzielcie się swoim zdaniem.
 
Ja w obsadzie Witchera widziałbym tylko jednego gościa a mianowicie Maul'a
Ma za sobą kilka zagranych cut scenek i całkiem dobrze mu to wychodzi a podobieństwo do pierwowzoru (tego znanego z gry) jest oszałamiające, tutaj jego FanPage jakby ktoś był zainteresowany -> https://www.facebook.com/maulcosplay/
[Obrazek: hF2wL5h.png]

 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości