Krótka ballada o ognisku | Valkiria.com.pl Krótka ballada o ognisku

Valkiria.com.pl - Serwery CS:GO, Seriale Online, Download MuzykiKrótka ballada o ognisku

[Obrazek: 5ca1acd192745_o_full.jpg]

Wiecie, że wszystkie osoby +18 na tych zdjęciach posiadają prawa wyborcze i mogą decydować o mojej i Twojej przyszłości.
Nienawidzę ludzi. 
Biedne dzieci.
Skąd zdjęcie?
Z jakiegoś artykułu?

Nawet się Harremu Potterowi dostało
[Obrazek: hF2wL5h.png]
(02-04-2019, 01:46 AM)Angel napisał(a): Skąd zdjęcie? 
Z jakiegoś artykułu? 
Nawet się Harremu Potterowi dostało
Nie podam dokładnie, bo rozpisuje się o tym każda gazeta i każdy portal. Nie chcę wyjść na prawicowca, lewicowca, katola, atola. Naprawdę każda strona przedstawia to po swojemu. Myślę, że każdy znajdzie źródło. Wink
Edit2:
Znalazłem oficjalny post na FB.. Mam nadzieję, że nie usuną
https://www.facebook.com/smsznieba/posts...61?__xts__

A teraz ja...
Dawno nie czułem aż tak totalnego, bezkresnego wstydu za własny kraj. Rozpisują się o tym media lokalne, ogólnopolskie, a nawet światowe.
Czy to naprawdę jest kraj położony w Europie? Kraj w którym posiadamy własny rząd, kulturę, ośrodki naukowe i 38 milionów ludzi?
Myślałem, że jakaś latynoska, afrykańska albo postsowiecka dziura, gdzie psy dupami szczekają. Po prostu brak słów.

Nie przeszkadza mi religijność osób, mimo że sam nie wierzę i nie uczestniczę w żadnej religii. Wiem, że niektóre poglądy nowoczesnego świata kłócą się z dogmatami i z szeroko pojętą wiarą - geje, aborcja. To tematy ciężkie dla wielu, ale do przegadania i do unormowania... Z czasem...
Natomiast cofanie się do wieków średnich. Kiedy palenie czarownic przy jednoczesnym śpiewaniu pieśni wychwalających maryję. Za tydzień?
Ale że takie szamańskie rytuały odbywają się w centrum jednego z największych portów na Bałtyku? Że po tym wszystkim zakute babsko potrafi jak gdyby nigdy nic przed całym krajem do kamer oświadczyć, że przyniosła spalić swoje graty, bo jej księżulo powiedział, że jak nie to ją szatan wygrzmoci?

Zupełnie poważnie i bez żadnej beki: temu narodowi przydałaby się kompleksowa behawioralna terapia psychologiczna. I mówię to jako ktoś chodzący do kościoła.

A co wy o tym sądzicie misiaczki? Smile
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości