Valkiria.com.pl - Serwery Counter Strike 1.6/GO, Seriale Online, Download MuzykiByły piłkarz Juventusu Turyn wygrał w sądzie z League of Legends!

O co poszło?


Jeszcze się pytacie. Wystarczy spojrzeć na poniższy obrazek, aby zobaczyć ogromne podobieństwo skórki „Striker Lucian” z League of Legends do byłego holenderskiego piłkarza (Juventus Turyn, Inter, Ajax Amsterdam, Tottenham) – Edgara Davidsa.
Według adwokata piłkarza, wygląd postaci w sposób oczywisty nawiązuje do podobizny jego klienta. Kolor skóry, rodzaj fryzury, a przede wszystkim charakterystyczne okulary (gogle), w których występował Pan Davids.

[Obrazek: 6c43c1fca193f6a36d5bb5dc2ad88608.jpg?1502540314]

Sprawa sądowa trwała od 2015 roku, ale kilka dni temu wreszcie zapadł wiążący werdykt. Winnym okazało się… Riot Games, który musi teraz wypłacić odszkodowanie piłkarzowi. Będą to pieniądze pochodzące ze sprzedaży tej skórki na terenie Holandii. Nie wspomniano, jaka to będzie dokładna kwota, ale raczej nie żadne miliony euro. Raczej setki tys. euro.Uprawomocnienie wyroku znajdziecie tutaj -> LINKA co wy myślicie o całej tej sprawie? ;>
Zródło: https://mmorpg.org.plTagi:
riot
riot kara
riot pozwany
riot sąd
riot 1 mln kary
Edgar Davids pozew
riot pozew
Edgar Davids vs riot
riot przegrana sprawa sadowa
striker lucian to Edgar David
riot kara za luciana
[Obrazek: hF2wL5h.png]

 
No powiem szczerze, ja powiedziałbym, że to:
[Obrazek: donald-trump-2.jpg]
Big Grin

No, a jeżeli to fakt to uważam, że to lekka przesada.
Wydaje mi się, że powinni to załatwić jakoś polubownie, a nie bawić się w sądy itp.
No i wątpię by chodziło tutaj o pieniądze. Więc o co? Czyżby Edgar miał za wysokie ego? Big Grin
[Obrazek: TU9xq49.png]
 
Również według mnie może chodzić o kontrakty z innymi sponsorami którzy naciskali na załatwienie tej sprawy. Dochody ze skórki raczej nie da mu zarobić tyle co sponsor
 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości